3D mapa Innokent'yevskiy

Satelitní mapa Innokent'yevskiy

název bez diakritiky: Innokent'yevskiy
správní zařazení: Berezovskiy rayon, Krasnoyarskiy Kray, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 56° 2' 48" North, 92° 56' 7" East

Innokent'yevskiy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Innokent'yevskiyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Innokent'yevskiy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Innokent'yevskiy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Berezovskiy rayon, Krasnoyarskiy Kray, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 2' 48" North, 92° 56' 7" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Innokent'yevskiy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Innokent'yevskiy

Hotely Innokent'yevskiy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Innokent'yevskiy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Innokent'yevskiy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Innokent'yevskiy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Innokent'yevskiy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Innokent'yevskiy

3D mapa Innokent'yevskiy v Google Earth

satelitní 3D mapa Innokent'yevskiy, Rusko

3D mapa Innokent'yevskiyGoogle Earth – podívejte se na Innokent'yevskiy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Innokent'yevskiy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Innokent'yevskiy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Innokent'yevskiy, Rusko v Google Earth »

Letiště Innokent'yevskiy a okolí

Letiště ve městě Innokent'yevskiy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Innokent'yevskiy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Innokent'yevskiy (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Innokent'yevskiy a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Innokent'yevskiy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Innokent'yevskiy: textový odkaz

satelitní mapu Innokent'yevskiy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Innokent'yevskiy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Innokent'yevskiy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Innokent'yevskiy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Innokent'yevskiy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Al Mashay`ah v oblasti Asyiut, Upper Egypt, Egypt
  2. Qanat-e Mehdi v oblasti Kerman, Írán
  3. San Pedro de la Ribera v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko
  4. Gordonton v oblasti Waikato, Nový Zéland
  5. Wad al Balulah v oblasti Eastern, Súdán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.