3D mapa Ivanovka Pozhidayevka

Satelitní mapa Ivanovka Pozhidayevka

název bez diakritiky: Ivanovka Pozhidayevka
správní zařazení: Cheremisinovskiy rayon, Kurskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 51° 53' 7" North, 37° 19' 51" East

Ivanovka Pozhidayevka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ivanovka PozhidayevkaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ivanovka Pozhidayevka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ivanovka Pozhidayevka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cheremisinovskiy rayon, Kurskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 53' 7" North, 37° 19' 51" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ivanovka Pozhidayevka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ivanovka Pozhidayevka

Hotely Ivanovka Pozhidayevka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ivanovka Pozhidayevka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ivanovka Pozhidayevka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ivanovka Pozhidayevka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ivanovka Pozhidayevka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ivanovka Pozhidayevka

3D mapa Ivanovka Pozhidayevka v Google Earth

satelitní 3D mapa Ivanovka Pozhidayevka, Rusko

3D mapa Ivanovka PozhidayevkaGoogle Earth – podívejte se na Ivanovka Pozhidayevka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ivanovka Pozhidayevka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ivanovka Pozhidayevka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ivanovka Pozhidayevka, Rusko v Google Earth »

Letiště Ivanovka Pozhidayevka a okolí

Letiště ve městě Ivanovka Pozhidayevka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ivanovka Pozhidayevka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ivanovka Pozhidayevka (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ivanovka Pozhidayevka a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ivanovka Pozhidayevka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ivanovka Pozhidayevka: textový odkaz

satelitní mapu Ivanovka Pozhidayevka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ivanovka Pozhidayevka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ivanovka Pozhidayevka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ivanovka Pozhidayevka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ivanovka Pozhidayevka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Na Lenh v oblasti Bao Lac, Cao Bang, Vietnam
  2. Zhutangzhuang v oblasti Tianjin Shiqu, Tianjin, Čína
  3. Yebok v oblasti Minhla, Magwe, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.