3D mapa Bol'shiye Kuznetsy

Satelitní mapa Bol'shiye Kuznetsy

název bez diakritiky: Bol'shiye Kuznetsy
správní zařazení: Lomonosovskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 59° 53' 0" North, 29° 40' 0" East

Bol'shiye Kuznetsy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bol'shiye KuznetsyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bol'shiye Kuznetsy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bol'shiye Kuznetsy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lomonosovskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 59° 53' 0" North, 29° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bol'shiye Kuznetsy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bol'shiye Kuznetsy

Hotely Bol'shiye Kuznetsy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bol'shiye Kuznetsy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bol'shiye Kuznetsy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bol'shiye Kuznetsy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bol'shiye Kuznetsy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bol'shiye Kuznetsy

3D mapa Bol'shiye Kuznetsy v Google Earth

satelitní 3D mapa Bol'shiye Kuznetsy, Rusko

3D mapa Bol'shiye KuznetsyGoogle Earth – podívejte se na Bol'shiye Kuznetsy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bol'shiye Kuznetsy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bol'shiye Kuznetsy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bol'shiye Kuznetsy, Rusko v Google Earth »

Letiště Bol'shiye Kuznetsy a okolí

Letiště ve městě Bol'shiye Kuznetsy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bol'shiye Kuznetsy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bol'shiye Kuznetsy (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bol'shiye Kuznetsy a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bol'shiye Kuznetsy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bol'shiye Kuznetsy: textový odkaz

satelitní mapu Bol'shiye Kuznetsy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bol'shiye Kuznetsy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bol'shiye Kuznetsy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bol'shiye Kuznetsy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bol'shiye Kuznetsy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Inhauma v oblasti Inhaumas, Minas Gerais, Brazílie
  2. Kwakuma v oblasti Kono, Eastern, Sierra Leone
  3. Mikas Pond v oblasti Nantucket County, Massachusetts, Spojené státy americké
  4. Schwarzbroich v oblasti Rheinisch-Bergischer Kreis, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.