3D mapa Solov'yevka

Satelitní mapa Solov'yevka

název bez diakritiky: Solov'yevka
správní zařazení: Poltavskiy rayon, Omskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 54° 28' 48" North, 71° 17' 10" East

Solov'yevka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Solov'yevkaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Solov'yevka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Solov'yevka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Poltavskiy rayon, Omskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 28' 48" North, 71° 17' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Solov'yevka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Solov'yevka

Hotely Solov'yevka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Solov'yevka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Solov'yevka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Solov'yevka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Solov'yevka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Solov'yevka

3D mapa Solov'yevka v Google Earth

satelitní 3D mapa Solov'yevka, Rusko

3D mapa Solov'yevkaGoogle Earth – podívejte se na Solov'yevka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Solov'yevka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Solov'yevka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Solov'yevka, Rusko v Google Earth »

Letiště Solov'yevka a okolí

Letiště ve městě Solov'yevka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Solov'yevka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Solov'yevka (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Solov'yevka a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Solov'yevka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Solov'yevka: textový odkaz

satelitní mapu Solov'yevka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Solov'yevka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Solov'yevka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Solov'yevka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Solov'yevka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jalhar v oblasti Sargodha, Punjab, Pákistán
  2. Crnac v oblasti Virovitica-Podravina, Chorvatsko
  3. Ban Yang Huai Muang v oblasti Mae Hong Son, Northern, Thajsko
  4. Gungo `Ali Ya`qub v oblasti Darfur, Súdán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.