3D mapa Voskresenskiy

Satelitní mapa Voskresenskiy

název bez diakritiky: Voskresenskiy
správní zařazení: Bolkhovskiy rayon, Orlovskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 53° 21' 42" North, 35° 58' 9" East

Voskresenskiy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VoskresenskiyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Voskresenskiy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Voskresenskiy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bolkhovskiy rayon, Orlovskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 21' 42" North, 35° 58' 9" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Voskresenskiy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Voskresenskiy

Hotely Voskresenskiy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Voskresenskiy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Voskresenskiy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Voskresenskiy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Voskresenskiy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Voskresenskiy

3D mapa Voskresenskiy v Google Earth

satelitní 3D mapa Voskresenskiy, Rusko

3D mapa VoskresenskiyGoogle Earth – podívejte se na Voskresenskiy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Voskresenskiy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Voskresenskiy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Voskresenskiy, Rusko v Google Earth »

Letiště Voskresenskiy a okolí

Letiště ve městě Voskresenskiy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Voskresenskiy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Voskresenskiy (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Voskresenskiy a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Voskresenskiy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Voskresenskiy: textový odkaz

satelitní mapu Voskresenskiy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Voskresenskiy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Voskresenskiy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Voskresenskiy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Voskresenskiy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Goiandira v oblasti Goiandira, Goias, Brazílie
  2. Mossebo v oblasti Hultsfred Kommun, Kalmar Lan, Švédsko
  3. Nyaungbintha v oblasti Minhla, Bago (Pegu), Barma
  4. Jiangbei v oblasti Shaoyang, Hunan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.