3D mapa Bol'shaya Mos'

Satelitní mapa Bol'shaya Mos'

název bez diakritiky: Bol'shaya Mos'
správní zařazení: Permskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 57° 56' 28" North, 56° 20' 59" East

Bol'shaya Mos' a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bol'shaya Mos'Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Bol'shaya Mos'. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bol'shaya Mos', administrativně je místo zařazeno do oblasti Permskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 56' 28" North, 56° 20' 59" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bol'shaya Mos' v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bol'shaya Mos'

Hotely Bol'shaya Mos': rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bol'shaya Mos': garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bol'shaya Mos', od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bol'shaya Mos' Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bol'shaya Mos'. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bol'shaya Mos'

3D mapa Bol'shaya Mos' v Google Earth

satelitní 3D mapa Bol'shaya Mos', Rusko

3D mapa Bol'shaya Mos'Google Earth – podívejte se na Bol'shaya Mos' z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bol'shaya Mos' dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bol'shaya Mos' shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bol'shaya Mos', Rusko v Google Earth »

Letiště Bol'shaya Mos' a okolí

Letiště ve městě Bol'shaya Mos' a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bol'shaya Mos' říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bol'shaya Mos' (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bol'shaya Mos' a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bol'shaya Mos'

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bol'shaya Mos': textový odkaz

satelitní mapu Bol'shaya Mos': obrázkový odkaz

satelitní mapu Bol'shaya Mos'

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bol'shaya Mos': malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bol'shaya Mos': středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bol'shaya Mos': velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gozhemyata v oblasti Afanasevskiy rayon, Kirovskaya Oblast, Rusko
  2. Posadilla v oblasti Cordoba, Andalucia, Španělsko
  3. Cernita v oblasti Soroca, Moldávie
  4. La Lastra v oblasti Cantabria, Cantabria, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.