3D mapa Gorno-Altaysk

Satelitní mapa Gorno-Altaysk

název bez diakritiky: Gorno-Altaysk
správní zařazení: Mayminskiy rayon, Republic of Altay, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 51° 57' 22" North, 85° 57' 18" East

Gorno-Altaysk a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Gorno-AltayskVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gorno-Altaysk. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gorno-Altaysk, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mayminskiy rayon, Republic of Altay, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 57' 22" North, 85° 57' 18" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gorno-Altaysk v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gorno-Altaysk

Hotely Gorno-Altaysk: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gorno-Altaysk: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gorno-Altaysk, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gorno-Altaysk Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gorno-Altaysk. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gorno-Altaysk

3D mapa Gorno-Altaysk v Google Earth

satelitní 3D mapa Gorno-Altaysk, Rusko

3D mapa Gorno-AltayskGoogle Earth – podívejte se na Gorno-Altaysk z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gorno-Altaysk dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gorno-Altaysk shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gorno-Altaysk, Rusko v Google Earth »

Letiště Gorno-Altaysk a okolí

Letiště ve městě Gorno-Altaysk a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gorno-Altaysk říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gorno-Altaysk (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gorno-Altaysk a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gorno-Altaysk

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gorno-Altaysk: textový odkaz

satelitní mapu Gorno-Altaysk: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gorno-Altaysk

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gorno-Altaysk: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gorno-Altaysk: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gorno-Altaysk: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zoni v oblasti Arkadhia, Peloponissos, Řecko
  2. Korenevka v oblasti Homyel, Bělorusko
  3. Fedorkovo v oblasti Okulovskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.