3D mapa Vikent'yevskiy

Satelitní mapa Vikent'yevskiy

název bez diakritiky: Vikent'yevskiy
správní zařazení: Blagoveshchenskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 22' 0" North, 56° 23' 0" East

Vikent'yevskiy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vikent'yevskiyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vikent'yevskiy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vikent'yevskiy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Blagoveshchenskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 22' 0" North, 56° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vikent'yevskiy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vikent'yevskiy

Hotely Vikent'yevskiy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vikent'yevskiy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vikent'yevskiy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vikent'yevskiy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vikent'yevskiy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vikent'yevskiy

3D mapa Vikent'yevskiy v Google Earth

satelitní 3D mapa Vikent'yevskiy, Rusko

3D mapa Vikent'yevskiyGoogle Earth – podívejte se na Vikent'yevskiy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vikent'yevskiy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vikent'yevskiy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vikent'yevskiy, Rusko v Google Earth »

Letiště Vikent'yevskiy a okolí

Letiště ve městě Vikent'yevskiy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vikent'yevskiy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vikent'yevskiy (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vikent'yevskiy a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vikent'yevskiy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vikent'yevskiy: textový odkaz

satelitní mapu Vikent'yevskiy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vikent'yevskiy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vikent'yevskiy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vikent'yevskiy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vikent'yevskiy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Concepcion v oblasti Yacuma, Beni, Bolívie
  2. Buenos Aires v oblasti Tancoco, Veracruz, Mexiko
  3. Castanuela v oblasti Parras, Coahuila, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.