3D mapa Verkhnyaya Salimova

Satelitní mapa Verkhnyaya Salimova

název bez diakritiky: Verkhnyaya Salimova
správní zařazení: Zilairskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 52° 13' 0" North, 58° 2' 0" East

Verkhnyaya Salimova a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Verkhnyaya SalimovaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Verkhnyaya Salimova. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Verkhnyaya Salimova, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zilairskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 13' 0" North, 58° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Verkhnyaya Salimova v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Verkhnyaya Salimova

Hotely Verkhnyaya Salimova: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Verkhnyaya Salimova: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Verkhnyaya Salimova, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Verkhnyaya Salimova Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Verkhnyaya Salimova. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Verkhnyaya Salimova

3D mapa Verkhnyaya Salimova v Google Earth

satelitní 3D mapa Verkhnyaya Salimova, Rusko

3D mapa Verkhnyaya SalimovaGoogle Earth – podívejte se na Verkhnyaya Salimova z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Verkhnyaya Salimova dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Verkhnyaya Salimova shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Verkhnyaya Salimova, Rusko v Google Earth »

Letiště Verkhnyaya Salimova a okolí

Letiště ve městě Verkhnyaya Salimova a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Verkhnyaya Salimova říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Verkhnyaya Salimova (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Verkhnyaya Salimova a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Verkhnyaya Salimova

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Verkhnyaya Salimova: textový odkaz

satelitní mapu Verkhnyaya Salimova: obrázkový odkaz

satelitní mapu Verkhnyaya Salimova

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Verkhnyaya Salimova: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Verkhnyaya Salimova: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Verkhnyaya Salimova: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Malaya Vacherma v oblasti Mari-Turekskiy rayon, Republic of Mariy El, Rusko
  2. Ebu Nla v oblasti Egbedore, Osun, Nigérie
  3. Ponemontsy v oblasti Hrodna, Bělorusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.