3D mapa Shil'bunga

Satelitní mapa Shil'bunga

název bez diakritiky: Shil'bunga
správní zařazení: Kurumkanskiy rayon, Republic of Buryatia, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 54° 32' 0" North, 110° 47' 0" East

Shil'bunga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Shil'bungaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shil'bunga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shil'bunga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kurumkanskiy rayon, Republic of Buryatia, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 32' 0" North, 110° 47' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shil'bunga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shil'bunga

Hotely Shil'bunga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shil'bunga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shil'bunga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shil'bunga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shil'bunga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shil'bunga

3D mapa Shil'bunga v Google Earth

satelitní 3D mapa Shil'bunga, Rusko

3D mapa Shil'bungaGoogle Earth – podívejte se na Shil'bunga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shil'bunga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shil'bunga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shil'bunga, Rusko v Google Earth »

Letiště Shil'bunga a okolí

Letiště ve městě Shil'bunga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shil'bunga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shil'bunga (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shil'bunga a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shil'bunga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shil'bunga: textový odkaz

satelitní mapu Shil'bunga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shil'bunga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shil'bunga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shil'bunga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shil'bunga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Grekovo v oblasti Millerovskiy rayon, Rostovskaya Oblast, Rusko
  2. Mushigame v oblasti Niigata, Hokuriku, Japonsko
  3. Egolokodo v oblasti Lower Tugela (O, KwazuluNatal, Jižní Afrika
  4. Dossola v oblasti Sikasso, Mali
  5. Brat'yakasy v oblasti Kanashskiy rayon, Chuvash Republic, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.