3D mapa Krasnaya Glina

Satelitní mapa Krasnaya Glina

název bez diakritiky: Krasnaya Glina
správní zařazení: Kamsko-Ustinskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 21' 0" North, 48° 57' 0" East

Krasnaya Glina a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Krasnaya GlinaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Krasnaya Glina. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Krasnaya Glina, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kamsko-Ustinskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 21' 0" North, 48° 57' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Krasnaya Glina v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Krasnaya Glina

Hotely Krasnaya Glina: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Krasnaya Glina: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Krasnaya Glina, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Krasnaya Glina Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Krasnaya Glina. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Krasnaya Glina

3D mapa Krasnaya Glina v Google Earth

satelitní 3D mapa Krasnaya Glina, Rusko

3D mapa Krasnaya GlinaGoogle Earth – podívejte se na Krasnaya Glina z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Krasnaya Glina dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Krasnaya Glina shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Krasnaya Glina, Rusko v Google Earth »

Letiště Krasnaya Glina a okolí

Letiště ve městě Krasnaya Glina a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Krasnaya Glina říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Krasnaya Glina (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Krasnaya Glina a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Krasnaya Glina

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Krasnaya Glina: textový odkaz

satelitní mapu Krasnaya Glina: obrázkový odkaz

satelitní mapu Krasnaya Glina

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Krasnaya Glina: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnaya Glina: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnaya Glina: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bondhus v oblasti Hordaland, Norsko
  2. Rakauhauka v oblasti Southland, Nový Zéland
  3. Hessendorf v oblasti Schaumburg, Hannover, Niedersachsen, Německo
  4. Knivsta v oblasti Uppsala Kommun, Uppsala Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.