3D mapa Borisoglebskoye

Satelitní mapa Borisoglebskoye

název bez diakritiky: Borisoglebskoye
správní zařazení: Vysokogorskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 53' 0" North, 49° 10' 0" East

Borisoglebskoye a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BorisoglebskoyeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Borisoglebskoye. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Borisoglebskoye, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vysokogorskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 53' 0" North, 49° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Borisoglebskoye v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Borisoglebskoye

Hotely Borisoglebskoye: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Borisoglebskoye: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Borisoglebskoye, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Borisoglebskoye Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Borisoglebskoye. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Borisoglebskoye

3D mapa Borisoglebskoye v Google Earth

satelitní 3D mapa Borisoglebskoye, Rusko

3D mapa BorisoglebskoyeGoogle Earth – podívejte se na Borisoglebskoye z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Borisoglebskoye dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Borisoglebskoye shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Borisoglebskoye, Rusko v Google Earth »

Letiště Borisoglebskoye a okolí

Letiště ve městě Borisoglebskoye a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Borisoglebskoye říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Borisoglebskoye (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Borisoglebskoye a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Borisoglebskoye

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Borisoglebskoye: textový odkaz

satelitní mapu Borisoglebskoye: obrázkový odkaz

satelitní mapu Borisoglebskoye

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Borisoglebskoye: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Borisoglebskoye: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Borisoglebskoye: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Campbell Place v oblasti Madison County, Montana, Spojené státy americké
  2. Yongho-ri v oblasti South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Edemo v oblasti Equatoria, Súdán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.