3D mapa Amleshevo

Satelitní mapa Amleshevo

název bez diakritiky: Amleshevo
správní zařazení: Klepikovskiy rayon, Ryazanskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 4' 0" North, 40° 29' 0" East

Amleshevo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AmleshevoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Amleshevo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Amleshevo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Klepikovskiy rayon, Ryazanskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 4' 0" North, 40° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Amleshevo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Amleshevo

Hotely Amleshevo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Amleshevo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Amleshevo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Amleshevo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Amleshevo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Amleshevo

3D mapa Amleshevo v Google Earth

satelitní 3D mapa Amleshevo, Rusko

3D mapa AmleshevoGoogle Earth – podívejte se na Amleshevo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Amleshevo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Amleshevo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Amleshevo, Rusko v Google Earth »

Letiště Amleshevo a okolí

Letiště ve městě Amleshevo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Amleshevo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Amleshevo (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Amleshevo a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Amleshevo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Amleshevo: textový odkaz

satelitní mapu Amleshevo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Amleshevo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Amleshevo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Amleshevo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Amleshevo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Esperanza v oblasti Guapota, Santander, Kolumbie
  2. Phumi Samraong v oblasti Kralanh, Siem Reap, Kambodža
  3. Murarer v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  4. Sona-Bata v oblasti Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.