3D mapa Kolokol'tsovka

Satelitní mapa Kolokol'tsovka

název bez diakritiky: Kolokol'tsovka
správní zařazení: Krasnoarmeyskiy rayon, Samarskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 52° 35' 41" North, 49° 48' 34" East

Kolokol'tsovka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kolokol'tsovkaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kolokol'tsovka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kolokol'tsovka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Krasnoarmeyskiy rayon, Samarskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 35' 41" North, 49° 48' 34" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kolokol'tsovka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kolokol'tsovka

Hotely Kolokol'tsovka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kolokol'tsovka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kolokol'tsovka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kolokol'tsovka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kolokol'tsovka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kolokol'tsovka

3D mapa Kolokol'tsovka v Google Earth

satelitní 3D mapa Kolokol'tsovka, Rusko

3D mapa Kolokol'tsovkaGoogle Earth – podívejte se na Kolokol'tsovka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kolokol'tsovka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kolokol'tsovka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kolokol'tsovka, Rusko v Google Earth »

Letiště Kolokol'tsovka a okolí

Letiště ve městě Kolokol'tsovka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kolokol'tsovka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kolokol'tsovka (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kolokol'tsovka a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kolokol'tsovka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kolokol'tsovka: textový odkaz

satelitní mapu Kolokol'tsovka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kolokol'tsovka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kolokol'tsovka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolokol'tsovka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolokol'tsovka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Loma de Enmedio v oblasti Dulce Nombre de Culmi, Olancho, Honduras
  2. Musangweshi v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Ipaguavi v oblasti Cordillera, Santa Cruz, Bolívie
  4. Songabli v oblasti No. 1, Grand Bassa, Libérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.