3D mapa Tatarskiye Vyselki

Satelitní mapa Tatarskiye Vyselki

název bez diakritiky: Tatarskiye Vyselki
správní zařazení: Stavropolskiy rayon, Samarskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 53° 39' 0" North, 49° 18' 0" East

Tatarskiye Vyselki a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tatarskiye VyselkiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tatarskiye Vyselki. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tatarskiye Vyselki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Stavropolskiy rayon, Samarskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 39' 0" North, 49° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tatarskiye Vyselki v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tatarskiye Vyselki

Hotely Tatarskiye Vyselki: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tatarskiye Vyselki: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tatarskiye Vyselki, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tatarskiye Vyselki Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tatarskiye Vyselki. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tatarskiye Vyselki

3D mapa Tatarskiye Vyselki v Google Earth

satelitní 3D mapa Tatarskiye Vyselki, Rusko

3D mapa Tatarskiye VyselkiGoogle Earth – podívejte se na Tatarskiye Vyselki z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tatarskiye Vyselki dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tatarskiye Vyselki shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tatarskiye Vyselki, Rusko v Google Earth »

Letiště Tatarskiye Vyselki a okolí

Letiště ve městě Tatarskiye Vyselki a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tatarskiye Vyselki říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tatarskiye Vyselki (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tatarskiye Vyselki a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tatarskiye Vyselki

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tatarskiye Vyselki: textový odkaz

satelitní mapu Tatarskiye Vyselki: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tatarskiye Vyselki

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tatarskiye Vyselki: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tatarskiye Vyselki: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tatarskiye Vyselki: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Krusze Stare v oblasti Wolomin, Mazowieckie, Polsko
  2. Fraga v oblasti Huesca, Aragon, Španělsko
  3. Lang Bau v oblasti Van Ban, Lao Cai, Vietnam
  4. Nitztal v oblasti Mayen-Koblenz, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo
  5. El Almendro v oblasti Juarez, Chiapas, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.