3D mapa Aleksino

Satelitní mapa Aleksino

název bez diakritiky: Aleksino
správní zařazení: Smolenskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 54° 45' 0" North, 31° 59' 0" East

Aleksino a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AleksinoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Aleksino. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Aleksino, administrativně je místo zařazeno do oblasti Smolenskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 45' 0" North, 31° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Aleksino v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Aleksino

Hotely Aleksino: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Aleksino: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Aleksino, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Aleksino Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Aleksino. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Aleksino

3D mapa Aleksino v Google Earth

satelitní 3D mapa Aleksino, Rusko

3D mapa AleksinoGoogle Earth – podívejte se na Aleksino z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Aleksino dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Aleksino shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Aleksino, Rusko v Google Earth »

Letiště Aleksino a okolí

Letiště ve městě Aleksino a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Aleksino říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Aleksino (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Aleksino a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Aleksino

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Aleksino: textový odkaz

satelitní mapu Aleksino: obrázkový odkaz

satelitní mapu Aleksino

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Aleksino: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Aleksino: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Aleksino: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Balosave v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  2. Los Cedros v oblasti Suaita, Santander, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.