3D mapa Smolensk

Satelitní mapa Smolensk

název bez diakritiky: Smolensk
správní zařazení: Smolenskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 54° 46' 54" North, 32° 2' 24" East

Smolensk a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SmolenskVítejte na stránce věnované satelitní mapě Smolensk. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Smolensk, administrativně je místo zařazeno do oblasti Smolenskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 46' 54" North, 32° 2' 24" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Smolensk v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Smolensk

Hotely Smolensk: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Smolensk: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Smolensk, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Smolensk Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Smolensk. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Smolensk

3D mapa Smolensk v Google Earth

satelitní 3D mapa Smolensk, Rusko

3D mapa SmolenskGoogle Earth – podívejte se na Smolensk z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Smolensk dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Smolensk shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Smolensk, Rusko v Google Earth »

Letiště Smolensk a okolí

Letiště ve městě Smolensk a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Smolensk říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Smolensk (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Smolensk a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Smolensk

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Smolensk: textový odkaz

satelitní mapu Smolensk: obrázkový odkaz

satelitní mapu Smolensk

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Smolensk: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Smolensk: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Smolensk: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tor Tatai Kili v oblasti Zhob, Baluchistan, Pákistán
  2. Dadal-eman v oblasti Kalinga-Apayao, Car, Filipíny
  3. Miri v oblasti Ghazn, Afghánistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.