3D mapa Krasnoye Turgenevo

Satelitní mapa Krasnoye Turgenevo

název bez diakritiky: Krasnoye Turgenevo
správní zařazení: Chernskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 53° 28' 0" North, 36° 44' 0" East

Krasnoye Turgenevo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Krasnoye TurgenevoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Krasnoye Turgenevo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Krasnoye Turgenevo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chernskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 28' 0" North, 36° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Krasnoye Turgenevo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Krasnoye Turgenevo

Hotely Krasnoye Turgenevo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Krasnoye Turgenevo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Krasnoye Turgenevo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Krasnoye Turgenevo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Krasnoye Turgenevo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Krasnoye Turgenevo

3D mapa Krasnoye Turgenevo v Google Earth

satelitní 3D mapa Krasnoye Turgenevo, Rusko

3D mapa Krasnoye TurgenevoGoogle Earth – podívejte se na Krasnoye Turgenevo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Krasnoye Turgenevo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Krasnoye Turgenevo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Krasnoye Turgenevo, Rusko v Google Earth »

Letiště Krasnoye Turgenevo a okolí

Letiště ve městě Krasnoye Turgenevo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Krasnoye Turgenevo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Krasnoye Turgenevo (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Krasnoye Turgenevo a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Krasnoye Turgenevo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Krasnoye Turgenevo: textový odkaz

satelitní mapu Krasnoye Turgenevo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Krasnoye Turgenevo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Krasnoye Turgenevo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnoye Turgenevo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnoye Turgenevo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mount Stewart v oblasti Steytlerville, Eastern Cape, Jižní Afrika
  2. Annikova v oblasti Znamenskiy rayon, Orlovskaya Oblast, Rusko
  3. Gogra v oblasti Jessore Zl, Khulna Div, Bangladéš
  4. Casupo v oblasti Pao de San Juan Bautista, Cojedes, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.