3D mapa Tula

Satelitní mapa Tula

název bez diakritiky: Tula
správní zařazení: Leninskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 54° 12' 16" North, 37° 36' 40" East

Tula a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TulaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tula. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tula, administrativně je místo zařazeno do oblasti Leninskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 12' 16" North, 37° 36' 40" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tula v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tula

Hotely Tula: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tula: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tula, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tula Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tula. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Tula

3D mapa Tula v Google Earth

satelitní 3D mapa Tula, Rusko

3D mapa TulaGoogle Earth – podívejte se na Tula z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tula dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tula shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tula, Rusko v Google Earth »

Letiště Tula a okolí

Letiště ve městě Tula a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tula říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tula (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tula a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tula

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tula: textový odkaz

satelitní mapu Tula: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tula

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tula: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tula: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tula: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Raza Muhammad jo Shahr v oblasti Kachhi, Baluchistan, Pákistán
  2. Thabyetha South v oblasti Myitha, Mandalay, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.