3D mapa Kolpino Pervoye

Satelitní mapa Kolpino Pervoye

název bez diakritiky: Kolpino Pervoye
správní zařazení: Penovskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 57° 9' 34" North, 32° 19' 38" East

Kolpino Pervoye a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kolpino PervoyeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kolpino Pervoye. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kolpino Pervoye, administrativně je místo zařazeno do oblasti Penovskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 9' 34" North, 32° 19' 38" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kolpino Pervoye v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kolpino Pervoye

Hotely Kolpino Pervoye: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kolpino Pervoye: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kolpino Pervoye, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kolpino Pervoye Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kolpino Pervoye. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kolpino Pervoye

3D mapa Kolpino Pervoye v Google Earth

satelitní 3D mapa Kolpino Pervoye, Rusko

3D mapa Kolpino PervoyeGoogle Earth – podívejte se na Kolpino Pervoye z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kolpino Pervoye dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kolpino Pervoye shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kolpino Pervoye, Rusko v Google Earth »

Letiště Kolpino Pervoye a okolí

Letiště ve městě Kolpino Pervoye a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kolpino Pervoye říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kolpino Pervoye (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kolpino Pervoye a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kolpino Pervoye

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kolpino Pervoye: textový odkaz

satelitní mapu Kolpino Pervoye: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kolpino Pervoye

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kolpino Pervoye: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolpino Pervoye: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolpino Pervoye: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Basti Abdur Rahman v oblasti Rahim Yar Khan, Punjab, Pákistán
  2. Biberbach v oblasti Cham, Oberpfalz, Bayern, Německo
  3. Ambatolampy v oblasti Tsaratanana, Mahajanga, Madagaskar
  4. Kentheim v oblasti Calw, Karlsruhe, Baden-Wurttemberg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.