3D mapa Ivanishinskiye Gorki

Satelitní mapa Ivanishinskiye Gorki

název bez diakritiky: Ivanishinskiye Gorki
správní zařazení: Staritskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 56° 34' 21" North, 35° 14' 22" East

Ivanishinskiye Gorki a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ivanishinskiye GorkiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ivanishinskiye Gorki. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ivanishinskiye Gorki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Staritskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 34' 21" North, 35° 14' 22" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ivanishinskiye Gorki v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ivanishinskiye Gorki

Hotely Ivanishinskiye Gorki: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ivanishinskiye Gorki: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ivanishinskiye Gorki, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ivanishinskiye Gorki Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ivanishinskiye Gorki. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ivanishinskiye Gorki

3D mapa Ivanishinskiye Gorki v Google Earth

satelitní 3D mapa Ivanishinskiye Gorki, Rusko

3D mapa Ivanishinskiye GorkiGoogle Earth – podívejte se na Ivanishinskiye Gorki z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ivanishinskiye Gorki dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ivanishinskiye Gorki shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ivanishinskiye Gorki, Rusko v Google Earth »

Letiště Ivanishinskiye Gorki a okolí

Letiště ve městě Ivanishinskiye Gorki a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ivanishinskiye Gorki říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ivanishinskiye Gorki (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ivanishinskiye Gorki a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ivanishinskiye Gorki

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ivanishinskiye Gorki: textový odkaz

satelitní mapu Ivanishinskiye Gorki: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ivanishinskiye Gorki

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ivanishinskiye Gorki: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ivanishinskiye Gorki: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ivanishinskiye Gorki: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lekouga v oblasti Zanaga, Lekoumou, Konžská republika (Brazzaville)
  2. Markeri v oblasti Loxton Waikerie, South Australia, Austrálie
  3. Ambohipihaonana v oblasti Ambatolampy, Antananarivo, Madagaskar
  4. Dabeiba v oblasti Villamaria, Caldas, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.