3D mapa Nakhodno

Satelitní mapa Nakhodno

název bez diakritiky: Nakhodno
správní zařazení: Vyshnevolotskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 57° 43' 12" North, 34° 19' 48" East

Nakhodno a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NakhodnoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nakhodno. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nakhodno, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vyshnevolotskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 43' 12" North, 34° 19' 48" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nakhodno v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nakhodno

Hotely Nakhodno: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nakhodno: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nakhodno, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nakhodno Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nakhodno. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nakhodno

3D mapa Nakhodno v Google Earth

satelitní 3D mapa Nakhodno, Rusko

3D mapa NakhodnoGoogle Earth – podívejte se na Nakhodno z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nakhodno dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nakhodno shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nakhodno, Rusko v Google Earth »

Letiště Nakhodno a okolí

Letiště ve městě Nakhodno a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nakhodno říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nakhodno (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nakhodno a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nakhodno

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nakhodno: textový odkaz

satelitní mapu Nakhodno: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nakhodno

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nakhodno: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nakhodno: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nakhodno: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gangalzai v oblasti Pishin, Baluchistan, Pákistán
  2. Blunt v oblasti Tehama County, California, Spojené státy americké
  3. Qadar Banda v oblasti Dir, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.