3D mapa Pyatiletka

Satelitní mapa Pyatiletka

název bez diakritiky: Pyatiletka
správní zařazení: Zavyalovskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 56° 51' 0" North, 53° 18' 0" East

Pyatiletka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PyatiletkaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pyatiletka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pyatiletka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zavyalovskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 51' 0" North, 53° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pyatiletka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pyatiletka

Hotely Pyatiletka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pyatiletka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pyatiletka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pyatiletka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pyatiletka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pyatiletka

3D mapa Pyatiletka v Google Earth

satelitní 3D mapa Pyatiletka, Rusko

3D mapa PyatiletkaGoogle Earth – podívejte se na Pyatiletka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pyatiletka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pyatiletka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pyatiletka, Rusko v Google Earth »

Letiště Pyatiletka a okolí

Letiště ve městě Pyatiletka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pyatiletka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pyatiletka (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pyatiletka a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pyatiletka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pyatiletka: textový odkaz

satelitní mapu Pyatiletka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pyatiletka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pyatiletka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pyatiletka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pyatiletka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cheshma v oblasti Veliko Tarnovo, Bulharsko
  2. Putus v oblasti Sarawak, Malajsie
  3. Zamse v oblasti Andemtenga, Kouritenga, Burkina Faso
  4. Gwenshi v oblasti Yendi, Northern, Ghana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.