3D mapa Staryy Chul'tem

Satelitní mapa Staryy Chul'tem

název bez diakritiky: Staryy Chul'tem
správní zařazení: Zavyalovskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 56° 45' 14" North, 53° 14' 36" East

Staryy Chul'tem a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Staryy Chul'temVítejte na stránce věnované satelitní mapě Staryy Chul'tem. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Staryy Chul'tem, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zavyalovskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 45' 14" North, 53° 14' 36" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Staryy Chul'tem v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Staryy Chul'tem

Hotely Staryy Chul'tem: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Staryy Chul'tem: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Staryy Chul'tem, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Staryy Chul'tem Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Staryy Chul'tem. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Staryy Chul'tem

3D mapa Staryy Chul'tem v Google Earth

satelitní 3D mapa Staryy Chul'tem, Rusko

3D mapa Staryy Chul'temGoogle Earth – podívejte se na Staryy Chul'tem z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Staryy Chul'tem dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Staryy Chul'tem shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Staryy Chul'tem, Rusko v Google Earth »

Letiště Staryy Chul'tem a okolí

Letiště ve městě Staryy Chul'tem a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Staryy Chul'tem říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Staryy Chul'tem (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Staryy Chul'tem a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Staryy Chul'tem

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Staryy Chul'tem: textový odkaz

satelitní mapu Staryy Chul'tem: obrázkový odkaz

satelitní mapu Staryy Chul'tem

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Staryy Chul'tem: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Staryy Chul'tem: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Staryy Chul'tem: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Thirsk v oblasti North Yorkshire County, Yorkshire and Humberside, England, Velká Británie
  2. Boybicha v oblasti Surkhandarya, Uzbekistán
  3. Khrushchev v oblasti Pervomayskiy rayon, Orenburgskaya Oblast, Rusko
  4. Drinagh v oblasti Offaly, Midlands, Irsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.