3D mapa Krasnyy Posëlok

Satelitní mapa Krasnyy Posëlok

název bez diakritiky: Krasnyy Poselok
správní zařazení: Gus-Khrustalnyy rayon, Vladimirskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 23' 0" North, 40° 44' 0" East

Krasnyy Posëlok a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Krasnyy PoselokVítejte na stránce věnované satelitní mapě Krasnyy Posëlok. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Krasnyy Poselok, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gus-Khrustalnyy rayon, Vladimirskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 23' 0" North, 40° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Krasnyy Posëlok v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Krasnyy Posëlok

Hotely Krasnyy Posëlok: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Krasnyy Posëlok: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Krasnyy Posëlok, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Krasnyy Posëlok Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Krasnyy Posëlok. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Krasnyy Posëlok

3D mapa Krasnyy Posëlok v Google Earth

satelitní 3D mapa Krasnyy Posëlok, Rusko

3D mapa Krasnyy PosëlokGoogle Earth – podívejte se na Krasnyy Posëlok z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Krasnyy Posëlok dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Krasnyy Posëlok shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Krasnyy Posëlok, Rusko v Google Earth »

Letiště Krasnyy Posëlok a okolí

Letiště ve městě Krasnyy Posëlok a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Krasnyy Posëlok říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Krasnyy Posëlok (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Krasnyy Posëlok a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Krasnyy Posëlok

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Krasnyy Posëlok: textový odkaz

satelitní mapu Krasnyy Posëlok: obrázkový odkaz

satelitní mapu Krasnyy Posëlok

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Krasnyy Posëlok: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnyy Posëlok: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnyy Posëlok: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dogancik v oblasti Usak, Turecko
  2. Kot Kalyan v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.