3D mapa Hacienda San Carlos

Satelitní mapa Hacienda San Carlos

název bez diakritiky: Hacienda San Carlos
správní zařazení: La Union, La Union, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 21' 0" North, 87° 54' 0" West

Hacienda San Carlos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hacienda San CarlosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hacienda San Carlos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hacienda San Carlos, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Union, La Union, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 21' 0" North, 87° 54' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hacienda San Carlos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hacienda San Carlos

Hotely Hacienda San Carlos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hacienda San Carlos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hacienda San Carlos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hacienda San Carlos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hacienda San Carlos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hacienda San Carlos

3D mapa Hacienda San Carlos v Google Earth

satelitní 3D mapa Hacienda San Carlos, Salvador

3D mapa Hacienda San CarlosGoogle Earth – podívejte se na Hacienda San Carlos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hacienda San Carlos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hacienda San Carlos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hacienda San Carlos, Salvador v Google Earth »

Letiště Hacienda San Carlos a okolí

Letiště ve městě Hacienda San Carlos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hacienda San Carlos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hacienda San Carlos (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hacienda San Carlos a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hacienda San Carlos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hacienda San Carlos: textový odkaz

satelitní mapu Hacienda San Carlos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hacienda San Carlos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hacienda San Carlos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hacienda San Carlos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hacienda San Carlos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hueyapan v oblasti Santiago Tuxtla, Veracruz, Mexiko
  2. Ingram Wells v oblasti Calhoun County, Alabama, Spojené státy americké
  3. Paeamsom v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Landoy v oblasti La Coruna, Galicia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.