3D mapa Nombre de Jesús

Satelitní mapa Nombre de Jesús

název bez diakritiky: Nombre de Jesus
správní zařazení: El Divisadero, Morazan, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 35' 0" North, 88° 8' 0" West

Nombre de Jesús a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nombre de JesusVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nombre de Jesús. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nombre de Jesus, administrativně je místo zařazeno do oblasti El Divisadero, Morazan, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 35' 0" North, 88° 8' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nombre de Jesús v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nombre de Jesús

Hotely Nombre de Jesús: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nombre de Jesús: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nombre de Jesús, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nombre de Jesús Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nombre de Jesús. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nombre de Jesús

3D mapa Nombre de Jesús v Google Earth

satelitní 3D mapa Nombre de Jesús, Salvador

3D mapa Nombre de JesúsGoogle Earth – podívejte se na Nombre de Jesús z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nombre de Jesús dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nombre de Jesús shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nombre de Jesús, Salvador v Google Earth »

Letiště Nombre de Jesús a okolí

Letiště ve městě Nombre de Jesús a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nombre de Jesús říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nombre de Jesús (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nombre de Jesús a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nombre de Jesús

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nombre de Jesús: textový odkaz

satelitní mapu Nombre de Jesús: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nombre de Jesús

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nombre de Jesús: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nombre de Jesús: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nombre de Jesús: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Caneja v oblasti Murcia, Murcia, Španělsko
  2. Mavuama v oblasti Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Kapolnapuszta v oblasti Zala, Maďarsko
  4. Chaubaria v oblasti Rajshahi Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  5. Morningside Park v oblasti Los Angeles County, California, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.