3D mapa La Candelilla

Satelitní mapa La Candelilla

název bez diakritiky: La Candelilla
správní zařazení: Yamabal, Morazan, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 39' 0" North, 88° 10' 0" West

La Candelilla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La CandelillaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Candelilla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Candelilla, administrativně je místo zařazeno do oblasti Yamabal, Morazan, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 39' 0" North, 88° 10' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Candelilla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Candelilla

Hotely La Candelilla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Candelilla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Candelilla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Candelilla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Candelilla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Candelilla

3D mapa La Candelilla v Google Earth

satelitní 3D mapa La Candelilla, Salvador

3D mapa La CandelillaGoogle Earth – podívejte se na La Candelilla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Candelilla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Candelilla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Candelilla, Salvador v Google Earth »

Letiště La Candelilla a okolí

Letiště ve městě La Candelilla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Candelilla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Candelilla (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Candelilla a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Candelilla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Candelilla: textový odkaz

satelitní mapu La Candelilla: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Candelilla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Candelilla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Candelilla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Candelilla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Salaza v oblasti Ihosy, Fianarantsoa, Madagaskar
  2. Chaubaria Ghat v oblasti Naogaon Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  3. Prodhromos v oblasti Messinia, Peloponissos, Řecko
  4. Songt'an-dong v oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  5. Marlowe v oblasti Berkeley County, West Virginia, Spojené státy americké
  6. Los Sanchez v oblasti San Miguel, San Miguel, Salvador

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.