3D mapa Al Fayşalīyah

Satelitní mapa Al Fayşalīyah

název bez diakritiky: Al Faysaliyah
správní zařazení: Jawf, Saudská Arábie, Asie
zeměpisná poloha: 29° 56' 46" North, 40° 12' 9" East

Al Fayşalīyah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al FaysaliyahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Fayşalīyah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Faysaliyah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jawf, Saudská Arábie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 56' 46" North, 40° 12' 9" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Fayşalīyah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Fayşalīyah

Hotely Al Fayşalīyah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Fayşalīyah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Fayşalīyah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Fayşalīyah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Fayşalīyah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Fayşalīyah

3D mapa Al Fayşalīyah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Fayşalīyah, Saudská Arábie

3D mapa Al FayşalīyahGoogle Earth – podívejte se na Al Fayşalīyah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Fayşalīyah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Fayşalīyah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Fayşalīyah, Saudská Arábie v Google Earth »

Letiště Al Fayşalīyah a okolí

Letiště ve městě Al Fayşalīyah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Fayşalīyah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Fayşalīyah (Saudská Arábie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Fayşalīyah a celou oblast Saudská Arábie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Fayşalīyah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Fayşalīyah: textový odkaz

satelitní mapu Al Fayşalīyah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Fayşalīyah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Fayşalīyah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Fayşalīyah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Fayşalīyah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hat Sibganja v oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Darwesha v oblasti Dera Ismail Khan, N.W.F.P., Pákistán
  3. Sao Hai v oblasti Sara Buri, Central, Thajsko
  4. Stroughs Crossing v oblasti Jefferson County, New York, Spojené státy americké
  5. Paddomeng v oblasti Bone, Sulawesi Selatan, Indonésie
  6. Katwara v oblasti Panchmahals (Godhra), Gujarat, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.