3D mapa Al Qaḩmah

Satelitní mapa Al Qaḩmah

název bez diakritiky: Al Qahmah
správní zařazení: Jizan, Saudská Arábie, Asie
zeměpisná poloha: 18° 0' 11" North, 41° 40' 33" East

Al Qaḩmah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al QahmahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Qaḩmah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Qahmah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jizan, Saudská Arábie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 0' 11" North, 41° 40' 33" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Qaḩmah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Qaḩmah

Hotely Al Qaḩmah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Qaḩmah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Qaḩmah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Qaḩmah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Qaḩmah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Qaḩmah

3D mapa Al Qaḩmah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Qaḩmah, Saudská Arábie

3D mapa Al QaḩmahGoogle Earth – podívejte se na Al Qaḩmah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Qaḩmah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Qaḩmah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Qaḩmah, Saudská Arábie v Google Earth »

Letiště Al Qaḩmah a okolí

Letiště ve městě Al Qaḩmah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Qaḩmah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Qaḩmah (Saudská Arábie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Qaḩmah a celou oblast Saudská Arábie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Qaḩmah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Qaḩmah: textový odkaz

satelitní mapu Al Qaḩmah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Qaḩmah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Qaḩmah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Qaḩmah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Qaḩmah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nilavareh-ye Sofla v oblasti Bakhtaran, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.