3D mapa Aţ Ţā'if

Satelitní mapa Aţ Ţā'if

název bez diakritiky: At Ta'if
správní zařazení: Makkah, Saudská Arábie, Asie
zeměpisná poloha: 21° 16' 13" North, 40° 24' 57" East

Aţ Ţā'if a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa At Ta'ifVítejte na stránce věnované satelitní mapě Aţ Ţā'if. Název zobrazeného místa bez diakritiky je At Ta'if, administrativně je místo zařazeno do oblasti Makkah, Saudská Arábie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 16' 13" North, 40° 24' 57" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Aţ Ţā'if v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Aţ Ţā'if

Hotely Aţ Ţā'if: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Aţ Ţā'if: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Aţ Ţā'if, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Aţ Ţā'if Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Aţ Ţā'if. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Aţ Ţā'if

3D mapa Aţ Ţā'if v Google Earth

satelitní 3D mapa Aţ Ţā'if, Saudská Arábie

3D mapa Aţ Ţā'ifGoogle Earth – podívejte se na Aţ Ţā'if z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Aţ Ţā'if dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Aţ Ţā'if shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Aţ Ţā'if, Saudská Arábie v Google Earth »

Letiště Aţ Ţā'if a okolí

Letiště ve městě Aţ Ţā'if a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Aţ Ţā'if říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Aţ Ţā'if (Saudská Arábie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Aţ Ţā'if a celou oblast Saudská Arábie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Aţ Ţā'if

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Aţ Ţā'if: textový odkaz

satelitní mapu Aţ Ţā'if: obrázkový odkaz

satelitní mapu Aţ Ţā'if

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Aţ Ţā'if: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Aţ Ţā'if: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Aţ Ţā'if: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mojon v oblasti Chollanam-Do, Korejská republika
  2. Molore v oblasti Kendari, Sulawesi Tenggara, Indonésie
  3. Los Cedros v oblasti Chagres, Colon, Panama
  4. Shijeze v oblasti Lac, Albánie
  5. San Miguelito v oblasti Queretaro, Queretaro, Mexiko
  6. Hoa Le v oblasti Thach Thanh, Thanh Hoa, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.