3D mapa Yof

Satelitní mapa Yof

název bez diakritiky: Yof
správní zařazení: Dakar, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 45' 38" North, 17° 28' 26" West

Yof a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa YofVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yof. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yof, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dakar, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 45' 38" North, 17° 28' 26" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yof v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yof

Hotely Yof: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yof: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yof, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yof Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yof. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Yof

3D mapa Yof v Google Earth

satelitní 3D mapa Yof, Senegal

3D mapa YofGoogle Earth – podívejte se na Yof z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yof dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yof shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yof, Senegal v Google Earth »

Letiště Yof a okolí

Letiště ve městě Yof a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yof říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yof (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yof a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yof

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yof: textový odkaz

satelitní mapu Yof: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yof

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yof: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yof: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yof: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Los Gatos v oblasti Ariguani, Magdalena, Kolumbie
  2. Amoissa v oblasti Afar_Three, Afar, Etiopie
  3. Costesti v oblasti Balti, Moldávie
  4. Cobankoy v oblasti Kutahya, Turecko
  5. Naha v oblasti Moniste, Voru, Estonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.