3D mapa Île de Guior

Satelitní mapa Île de Guior

název bez diakritiky: Ile de Guior
správní zařazení: Fatick, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 13° 50' 0" North, 16° 42' 0" West

Île de Guior a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ile de GuiorVítejte na stránce věnované satelitní mapě Île de Guior. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ile de Guior, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fatick, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 50' 0" North, 16° 42' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Île de Guior v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Île de Guior

Hotely Île de Guior: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Île de Guior: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Île de Guior, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Île de Guior Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Île de Guior. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Île de Guior v Google Earth

satelitní 3D mapa Île de Guior, Senegal

3D mapa Île de GuiorGoogle Earth – podívejte se na Île de Guior z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Île de Guior dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Île de Guior shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Île de Guior, Senegal v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Île de Guior říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Île de Guior (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Île de Guior a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Île de Guior

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Île de Guior: textový odkaz

satelitní mapu Île de Guior: obrázkový odkaz

satelitní mapu Île de Guior

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Île de Guior: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Île de Guior: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Île de Guior: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ait Irhil v oblasti Azilal, Centre, Maroko
  2. Upper Laberge v oblasti Yukon, Yukon Territory, Kanada

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.