3D mapa Ndangane

Satelitní mapa Ndangane

název bez diakritiky: Ndangane
správní zařazení: Fatick, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 5' 0" North, 16° 42' 0" West

Ndangane a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NdanganeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ndangane. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ndangane, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fatick, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 5' 0" North, 16° 42' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ndangane v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ndangane

Hotely Ndangane: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ndangane: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ndangane, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ndangane Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ndangane. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ndangane

3D mapa Ndangane v Google Earth

satelitní 3D mapa Ndangane, Senegal

3D mapa NdanganeGoogle Earth – podívejte se na Ndangane z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ndangane dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ndangane shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ndangane, Senegal v Google Earth »

Letiště Ndangane a okolí

Letiště ve městě Ndangane a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ndangane říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ndangane (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ndangane a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ndangane

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ndangane: textový odkaz

satelitní mapu Ndangane: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ndangane

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ndangane: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ndangane: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ndangane: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Adam Banda v oblasti Kohat, N.W.F.P., Pákistán
  2. Farako v oblasti Kissidougou, Nzerekore, Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.