3D mapa Daga Ali Bouri

Satelitní mapa Daga Ali Bouri

název bez diakritiky: Daga Ali Bouri
správní zařazení: Kaolack, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 13° 41' 0" North, 15° 48' 0" West

Daga Ali Bouri a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Daga Ali BouriVítejte na stránce věnované satelitní mapě Daga Ali Bouri. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Daga Ali Bouri, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kaolack, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 41' 0" North, 15° 48' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Daga Ali Bouri v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Daga Ali Bouri

Hotely Daga Ali Bouri: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Daga Ali Bouri: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Daga Ali Bouri, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Daga Ali Bouri Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Daga Ali Bouri. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Daga Ali Bouri

3D mapa Daga Ali Bouri v Google Earth

satelitní 3D mapa Daga Ali Bouri, Senegal

3D mapa Daga Ali BouriGoogle Earth – podívejte se na Daga Ali Bouri z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Daga Ali Bouri dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Daga Ali Bouri shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Daga Ali Bouri, Senegal v Google Earth »

Letiště Daga Ali Bouri a okolí

Letiště ve městě Daga Ali Bouri a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Daga Ali Bouri říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Daga Ali Bouri (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Daga Ali Bouri a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Daga Ali Bouri

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Daga Ali Bouri: textový odkaz

satelitní mapu Daga Ali Bouri: obrázkový odkaz

satelitní mapu Daga Ali Bouri

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Daga Ali Bouri: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Daga Ali Bouri: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Daga Ali Bouri: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Campo Limpo v oblasti Coxim, Mato Grosso do Sul, Brazílie
  2. Kazachiy v oblasti Ershovskiy rayon, Saratovskaya Oblast, Rusko
  3. Monte Negro v oblasti Duarte, Dominikánská republika
  4. Shakhtne v oblasti Donetska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.