3D mapa Keur Dib

Satelitní mapa Keur Dib

název bez diakritiky: Keur Dib
správní zařazení: Thies, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 29' 3" North, 17° 0' 32" West

Keur Dib a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Keur DibVítejte na stránce věnované satelitní mapě Keur Dib. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Keur Dib, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thies, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 29' 3" North, 17° 0' 32" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Keur Dib v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Keur Dib

Hotely Keur Dib: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Keur Dib: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Keur Dib, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Keur Dib Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Keur Dib. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Keur Dib

3D mapa Keur Dib v Google Earth

satelitní 3D mapa Keur Dib, Senegal

3D mapa Keur DibGoogle Earth – podívejte se na Keur Dib z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Keur Dib dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Keur Dib shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Keur Dib, Senegal v Google Earth »

Letiště Keur Dib a okolí

Letiště ve městě Keur Dib a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Keur Dib říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Keur Dib (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Keur Dib a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Keur Dib

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Keur Dib: textový odkaz

satelitní mapu Keur Dib: obrázkový odkaz

satelitní mapu Keur Dib

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Keur Dib: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Keur Dib: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Keur Dib: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Plage Abd el Malek Ramdane v oblasti Mostaghanem, Alžírsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.