3D mapa Keur Ndèné

Satelitní mapa Keur Ndèné

název bez diakritiky: Keur Ndene
správní zařazení: Thies, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 28' 20" North, 17° 1' 32" West

Keur Ndèné a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Keur NdeneVítejte na stránce věnované satelitní mapě Keur Ndèné. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Keur Ndene, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thies, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 28' 20" North, 17° 1' 32" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Keur Ndèné v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Keur Ndèné

Hotely Keur Ndèné: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Keur Ndèné: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Keur Ndèné, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Keur Ndèné Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Keur Ndèné. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Keur Ndèné

3D mapa Keur Ndèné v Google Earth

satelitní 3D mapa Keur Ndèné, Senegal

3D mapa Keur NdènéGoogle Earth – podívejte se na Keur Ndèné z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Keur Ndèné dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Keur Ndèné shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Keur Ndèné, Senegal v Google Earth »

Letiště Keur Ndèné a okolí

Letiště ve městě Keur Ndèné a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Keur Ndèné říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Keur Ndèné (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Keur Ndèné a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Keur Ndèné

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Keur Ndèné: textový odkaz

satelitní mapu Keur Ndèné: obrázkový odkaz

satelitní mapu Keur Ndèné

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Keur Ndèné: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Keur Ndèné: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Keur Ndèné: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jerseyville v oblasti Kempsey, New South Wales, Austrálie
  2. Nabatchaung v oblasti Kyonpyaw, Irrawaddy, Barma
  3. El Zapatero v oblasti Araure, Portuguesa, Venezuela
  4. Busch v oblasti Liege, Wallonne, Belgie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.