3D mapa Mboulèm

Satelitní mapa Mboulèm

název bez diakritiky: Mboulem
správní zařazení: Thies, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 24' 0" North, 16° 54' 0" West

Mboulèm a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MboulemVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mboulèm. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mboulem, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thies, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 24' 0" North, 16° 54' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mboulèm v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mboulèm

Hotely Mboulèm: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mboulèm: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mboulèm, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mboulèm Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mboulèm. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mboulèm

3D mapa Mboulèm v Google Earth

satelitní 3D mapa Mboulèm, Senegal

3D mapa MboulèmGoogle Earth – podívejte se na Mboulèm z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mboulèm dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mboulèm shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mboulèm, Senegal v Google Earth »

Letiště Mboulèm a okolí

Letiště ve městě Mboulèm a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mboulèm říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mboulèm (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mboulèm a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mboulèm

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mboulèm: textový odkaz

satelitní mapu Mboulèm: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mboulèm

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mboulèm: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mboulèm: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mboulèm: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Genay v oblasti Lyon, Rhone, Rhone-Alpes, Francie
  2. Zolotaya v oblasti Shmidtovskiy rayon, Chukotskiy AOk, Rusko
  3. Imer-Ukhuti v oblasti Georgia Territories, Gruzie
  4. Samuilovo v oblasti Stara Zagora, Bulharsko
  5. Bani Sulayman ash Sharqiyah v oblasti Beni Suwayf (Beni-Suef), Upper Egypt, Egypt
  6. Korlar v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.