3D mapa Ngaparou

Satelitní mapa Ngaparou

název bez diakritiky: Ngaparou
správní zařazení: Thies, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 27' 53" North, 17° 3' 36" West

Ngaparou a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NgaparouVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ngaparou. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ngaparou, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thies, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 27' 53" North, 17° 3' 36" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ngaparou v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ngaparou

Hotely Ngaparou: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ngaparou: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ngaparou, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ngaparou Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ngaparou. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ngaparou

3D mapa Ngaparou v Google Earth

satelitní 3D mapa Ngaparou, Senegal

3D mapa NgaparouGoogle Earth – podívejte se na Ngaparou z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ngaparou dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ngaparou shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ngaparou, Senegal v Google Earth »

Letiště Ngaparou a okolí

Letiště ve městě Ngaparou a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ngaparou říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ngaparou (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ngaparou a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ngaparou

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ngaparou: textový odkaz

satelitní mapu Ngaparou: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ngaparou

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ngaparou: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngaparou: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngaparou: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Phillipsburg v oblasti Washington County, Texas, Spojené státy americké
  2. Kovalevo v oblasti Nerekhtskiy rayon, Kostromskaya Oblast, Rusko
  3. Grizhe Numer Nje v oblasti Koplik, Albánie
  4. Bishops Itchington v oblasti Warwickshire County, West Midlands, England, Velká Británie
  5. Butou v oblasti Qianshan, Jiangxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.