3D mapa Nianing Boro

Satelitní mapa Nianing Boro

název bez diakritiky: Nianing Boro
správní zařazení: Thies, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 20' 0" North, 16° 55' 0" West

Nianing Boro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nianing BoroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nianing Boro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nianing Boro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thies, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 20' 0" North, 16° 55' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nianing Boro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nianing Boro

Hotely Nianing Boro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nianing Boro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nianing Boro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nianing Boro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nianing Boro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nianing Boro

3D mapa Nianing Boro v Google Earth

satelitní 3D mapa Nianing Boro, Senegal

3D mapa Nianing BoroGoogle Earth – podívejte se na Nianing Boro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nianing Boro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nianing Boro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nianing Boro, Senegal v Google Earth »

Letiště Nianing Boro a okolí

Letiště ve městě Nianing Boro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nianing Boro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nianing Boro (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nianing Boro a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nianing Boro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nianing Boro: textový odkaz

satelitní mapu Nianing Boro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nianing Boro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nianing Boro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nianing Boro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nianing Boro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kilometro Trece v oblasti Colon, Zulia, Venezuela
  2. Almadenejos v oblasti Ciudad Real, Castilla-La Mancha, Španělsko
  3. Pilaf v oblasti Diber, Albánie
  4. Goundji v oblasti Tombouctou, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.