3D mapa Sintiou Mbadane

Satelitní mapa Sintiou Mbadane

název bez diakritiky: Sintiou Mbadane
správní zařazení: Thies, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 24' 0" North, 16° 55' 0" West

Sintiou Mbadane a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sintiou MbadaneVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sintiou Mbadane. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sintiou Mbadane, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thies, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 24' 0" North, 16° 55' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sintiou Mbadane v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sintiou Mbadane

Hotely Sintiou Mbadane: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sintiou Mbadane: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sintiou Mbadane, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sintiou Mbadane Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sintiou Mbadane. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sintiou Mbadane

3D mapa Sintiou Mbadane v Google Earth

satelitní 3D mapa Sintiou Mbadane, Senegal

3D mapa Sintiou MbadaneGoogle Earth – podívejte se na Sintiou Mbadane z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sintiou Mbadane dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sintiou Mbadane shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sintiou Mbadane, Senegal v Google Earth »

Letiště Sintiou Mbadane a okolí

Letiště ve městě Sintiou Mbadane a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sintiou Mbadane říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sintiou Mbadane (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sintiou Mbadane a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sintiou Mbadane

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sintiou Mbadane: textový odkaz

satelitní mapu Sintiou Mbadane: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sintiou Mbadane

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sintiou Mbadane: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sintiou Mbadane: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sintiou Mbadane: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. K'unp'andegi v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Marysville v oblasti Murrindindi, Victoria, Austrálie
  3. Agua Fria v oblasti Queilen, Chiloe, Chile
  4. Beinsnes v oblasti Troms, Norsko
  5. Otjivikango v oblasti Kunene, Namíbie
  6. San Rafael v oblasti San Rafael, Antioquia, Kolumbie
  7. Levkoyia v oblasti Dhrama, Makedonia, Řecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.