3D mapa Efrane Kachiouane

Satelitní mapa Efrane Kachiouane

název bez diakritiky: Efrane Kachiouane
správní zařazení: Ziguinchor, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 31' 0" North, 16° 43' 0" West

Efrane Kachiouane a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Efrane KachiouaneVítejte na stránce věnované satelitní mapě Efrane Kachiouane. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Efrane Kachiouane, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ziguinchor, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 31' 0" North, 16° 43' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Efrane Kachiouane v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Efrane Kachiouane

Hotely Efrane Kachiouane: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Efrane Kachiouane: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Efrane Kachiouane, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Efrane Kachiouane Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Efrane Kachiouane. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Efrane Kachiouane

3D mapa Efrane Kachiouane v Google Earth

satelitní 3D mapa Efrane Kachiouane, Senegal

3D mapa Efrane KachiouaneGoogle Earth – podívejte se na Efrane Kachiouane z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Efrane Kachiouane dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Efrane Kachiouane shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Efrane Kachiouane, Senegal v Google Earth »

Letiště Efrane Kachiouane a okolí

Letiště ve městě Efrane Kachiouane a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Efrane Kachiouane říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Efrane Kachiouane (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Efrane Kachiouane a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Efrane Kachiouane

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Efrane Kachiouane: textový odkaz

satelitní mapu Efrane Kachiouane: obrázkový odkaz

satelitní mapu Efrane Kachiouane

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Efrane Kachiouane: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Efrane Kachiouane: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Efrane Kachiouane: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Golometto v oblasti Gorizia, Friuli-Venezia Giulia, Itálie
  2. Marobanty v oblasti Mitsinjo, Mahajanga, Madagaskar
  3. Wan Hki-tut v oblasti Mong Hsat, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.