3D mapa Kafountine

Satelitní mapa Kafountine

název bez diakritiky: Kafountine
správní zařazení: Ziguinchor, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 55' 31" North, 16° 44' 20" West

Kafountine a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KafountineVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kafountine. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kafountine, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ziguinchor, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 55' 31" North, 16° 44' 20" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kafountine v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kafountine

Hotely Kafountine: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kafountine: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kafountine, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kafountine Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kafountine. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kafountine

3D mapa Kafountine v Google Earth

satelitní 3D mapa Kafountine, Senegal

3D mapa KafountineGoogle Earth – podívejte se na Kafountine z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kafountine dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kafountine shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kafountine, Senegal v Google Earth »

Letiště Kafountine a okolí

Letiště ve městě Kafountine a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kafountine říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kafountine (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kafountine a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kafountine

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kafountine: textový odkaz

satelitní mapu Kafountine: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kafountine

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kafountine: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kafountine: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kafountine: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Louga v oblasti Tongomayel, Soum, Burkina Faso
  2. Obereurach v oblasti Weilheim-Schongau, Oberbayern, Bayern, Německo
  3. Donggang v oblasti Shazhou, Jiangsu, Čína
  4. El Placer v oblasti Buchivacoa, Falcon, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.