3D mapa Jombohun

Satelitní mapa Jombohun

název bez diakritiky: Jombohun
správní zařazení: Kenema, Eastern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 8° 1' 0" North, 11° 21' 0" West

Jombohun a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JombohunVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jombohun. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jombohun, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 1' 0" North, 11° 21' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jombohun v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jombohun

Hotely Jombohun: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jombohun: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jombohun, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jombohun Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jombohun. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Jombohun v Google Earth

satelitní 3D mapa Jombohun, Sierra Leone

3D mapa JombohunGoogle Earth – podívejte se na Jombohun z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jombohun dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jombohun shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jombohun, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Jombohun a okolí

Letiště ve městě Jombohun a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jombohun říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jombohun (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jombohun a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jombohun

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jombohun: textový odkaz

satelitní mapu Jombohun: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jombohun

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jombohun: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jombohun: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jombohun: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Canungo Nova v oblasti Caungula, Lunda Norte, Angola
  2. Qal'eh Bid v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  3. Top'yong-ni v oblasti Kyonggi-Do, Korejská republika
  4. Sambolawan v oblasti Lanao Del Sur, Region 12, Filipíny
  5. Koptevo v oblasti Vyazemskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.