3D mapa Kamboma

Satelitní mapa Kamboma

název bez diakritiky: Kamboma
správní zařazení: Kenema, Eastern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 50' 0" North, 11° 25' 0" West

Kamboma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KambomaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kamboma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kamboma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 50' 0" North, 11° 25' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kamboma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kamboma

Hotely Kamboma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kamboma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kamboma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kamboma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kamboma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Kamboma v Google Earth

satelitní 3D mapa Kamboma, Sierra Leone

3D mapa KambomaGoogle Earth – podívejte se na Kamboma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kamboma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kamboma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kamboma, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Kamboma a okolí

Letiště ve městě Kamboma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kamboma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kamboma (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kamboma a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kamboma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kamboma: textový odkaz

satelitní mapu Kamboma: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kamboma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kamboma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kamboma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kamboma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Roxas v oblasti Isabela, Region 2, Filipíny
  2. Vehinat de las Ferreries v oblasti Gerona, Cataluna, Španělsko
  3. Lajolo v oblasti IlorinWe, Kwara, Nigérie
  4. Topibo v oblasti Oost, Para, Surinam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.