3D mapa Menima

Satelitní mapa Menima

název bez diakritiky: Menima
správní zařazení: Kenema, Eastern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 41' 0" North, 11° 27' 0" West

Menima a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MenimaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Menima. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Menima, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 41' 0" North, 11° 27' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Menima v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Menima

Hotely Menima: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Menima: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Menima, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Menima Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Menima. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Menima v Google Earth

satelitní 3D mapa Menima, Sierra Leone

3D mapa MenimaGoogle Earth – podívejte se na Menima z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Menima dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Menima shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Menima, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Menima a okolí

Letiště ve městě Menima a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Menima říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Menima (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Menima a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Menima

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Menima: textový odkaz

satelitní mapu Menima: obrázkový odkaz

satelitní mapu Menima

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Menima: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Menima: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Menima: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mamayevshchina v oblasti Demyanskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  2. Streitwald v oblasti Leipziger Land, Sachsen, Sachsen, Německo
  3. Lauchapra v oblasti Jamalpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  4. Indode v oblasti West Shewa, Oromiya, Etiopie
  5. Staraya Chortoriya v oblasti Zhytomyrska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.