3D mapa Tungie

Satelitní mapa Tungie

název bez diakritiky: Tungie
správní zařazení: Kenema, Eastern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 8° 25' 0" North, 11° 30' 0" West

Tungie a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TungieVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tungie. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tungie, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 25' 0" North, 11° 30' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tungie v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tungie

Hotely Tungie: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tungie: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tungie, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tungie Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tungie. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Tungie v Google Earth

satelitní 3D mapa Tungie, Sierra Leone

3D mapa TungieGoogle Earth – podívejte se na Tungie z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tungie dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tungie shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tungie, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Tungie a okolí

Letiště ve městě Tungie a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tungie říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tungie (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tungie a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tungie

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tungie: textový odkaz

satelitní mapu Tungie: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tungie

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tungie: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tungie: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tungie: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kandel v oblasti Durg, Madhya Pradesh, Indie
  2. San Salvador v oblasti San Buenaventura, Coahuila, Mexiko
  3. Satsukawa v oblasti Okinawa, Ryukiu-Islands, Japonsko
  4. Zennewitz v oblasti Dobeln, Sachsen, Sachsen, Německo
  5. Giulestii de Sus v oblasti Vilcea, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.