3D mapa Wanjama

Satelitní mapa Wanjama

název bez diakritiky: Wanjama
správní zařazení: Kenema, Eastern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 37' 57" North, 11° 30' 16" West

Wanjama a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa WanjamaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Wanjama. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Wanjama, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 37' 57" North, 11° 30' 16" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Wanjama v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Wanjama

Hotely Wanjama: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Wanjama: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Wanjama, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Wanjama Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Wanjama. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Wanjama v Google Earth

satelitní 3D mapa Wanjama, Sierra Leone

3D mapa WanjamaGoogle Earth – podívejte se na Wanjama z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Wanjama dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Wanjama shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Wanjama, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Wanjama a okolí

Letiště ve městě Wanjama a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Wanjama říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Wanjama (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Wanjama a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Wanjama

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Wanjama: textový odkaz

satelitní mapu Wanjama: obrázkový odkaz

satelitní mapu Wanjama

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Wanjama: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Wanjama: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Wanjama: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Na Hsang v oblasti Nampan, Shan, Barma
  2. Krutik v oblasti Malovisherskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  3. Ch'ilso v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Los Tizones v oblasti Mara, Zulia, Venezuela
  5. Agua Dulce v oblasti Union, Falcon, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.