3D mapa Yambama

Satelitní mapa Yambama

název bez diakritiky: Yambama
správní zařazení: Kenema, Eastern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 8° 12' 0" North, 11° 15' 0" West

Yambama a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa YambamaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yambama. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yambama, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 12' 0" North, 11° 15' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yambama v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yambama

Hotely Yambama: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yambama: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yambama, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yambama Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yambama. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Yambama v Google Earth

satelitní 3D mapa Yambama, Sierra Leone

3D mapa YambamaGoogle Earth – podívejte se na Yambama z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yambama dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yambama shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yambama, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Yambama a okolí

Letiště ve městě Yambama a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yambama říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yambama (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yambama a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yambama

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yambama: textový odkaz

satelitní mapu Yambama: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yambama

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yambama: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yambama: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yambama: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Panasqueira v oblasti Rio Maior, Leziria do Tejo, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko
  2. Dudu v oblasti Central, Malawi
  3. Wood Dale v oblasti DuPage County, Illinois, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.