3D mapa Baiama

Satelitní mapa Baiama

název bez diakritiky: Baiama
správní zařazení: Pujehun, Southern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 20' 0" North, 11° 16' 0" West

Baiama a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaiamaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Baiama. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baiama, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pujehun, Southern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 20' 0" North, 11° 16' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Baiama v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Baiama

Hotely Baiama: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Baiama: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Baiama, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Baiama Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Baiama. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Baiama v Google Earth

satelitní 3D mapa Baiama, Sierra Leone

3D mapa BaiamaGoogle Earth – podívejte se na Baiama z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Baiama dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Baiama shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Baiama, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Baiama a okolí

Letiště ve městě Baiama a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Baiama říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Baiama (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Baiama a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Baiama

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Baiama: textový odkaz

satelitní mapu Baiama: obrázkový odkaz

satelitní mapu Baiama

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Baiama: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Baiama: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Baiama: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Na Gach v oblasti Trung Khanh, Cao Bang, Vietnam
  2. Cartaya v oblasti Huelva, Andalucia, Španělsko
  3. Caranzel v oblasti Bihor, Rumunsko
  4. Nengapara v oblasti Natore Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  5. Weraheragama v oblasti North Western, Srí Lanka

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.